055/ 728 72 27
0907 206 282
0910 475 575

po-pia 9:00 - 17:00
 

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Cestovné poistenie

Cestovanie s Allianz - Slovenskou poisťovňou, to je cestovanie s cestovným poistením s komplexným krytím.

 

Cestovné poistenie zahŕňa okrem poistenia liečebných nákladov v zahraničí aj poistenie úrazu, batožiny, zodpovednosti za škodu a poistenie doplnkových asistenčných služieb. V rámci cestovného poistenia ponúkame naviac aj poistenie stornovacích poplatkov alebo poistenie storno špeciál a k tomu vám poskytneme automaticky aj bezplatné poistenie nevyužitej cesty.

Cestovné poistenie je možné uzavrieť ako krátkodobé poistenie, celoročné poistenie s neobmedzeným počtom ciest a neobmedzeným počtom dní jednotlivej poistenej cesty alebo ako celoročné poistenie s neobmedzeným počtom ciest ale obmedzeným počtom dní jednotlivej poistenej cesty.

Cestovné poistenie ponúkame pre jednotlivcov, rodiny, firmy ale aj pre klientov nad 70 rokov.

Zložky poistenia

K nášmu cestovnému poisteniu máte aj asistenčné služby spoločnosti Allianz Assistance.
 

Pred odchodom do zahraničia si zistite aktuálne informácie o krajine do ktorej cestujete.


VIAC o cestovnom poistení ALLIANZ:  http://www.allianzsp.sk/cestovne-poistenie