055/ 728 72 27
0907 206 282
0910 475 575

po-pia 9:00 - 17:00
 

Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak

Destinácia: Kanárske ostrovy (Španielsko), Tenerife, Playa de las Americas
Kód zájazdu: 1081725
Cena od: 1 059 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

12.10.2020 8 dní 1 059 € +0 € odlet: Brno letecká

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1. deň: Popoludní transfer z Bratislavy do Brna na letisko. Odlet z Brna na ostrov Tenerife, prílet v neskorých večerných hodinách. Transfer autobusom do prímorského letoviska Playa de Las Americas, na juhu ostrova, ubytovanie v 4* hoteli pri mori.


2. deň: Po raňajkách v hoteli schôdzka so sprievodcom, relaxácia, odpočinok pri hotelovom bazéne alebo na pláži. Letovisko leží na brehu Atlantického oceánu na juhu ostrova , kde je po celý rok stabilné teplé podnebie a kde po celý rok takmer neprší. Večera v hoteli.


3. deň: Po raňajkách v hoteli , odchod autobusom na prvý poznávací výlet do hôr v severozápadnej časti ostrova až na úpätie najvyššej hory Španielského kráľovstva, spiacej sopky Pico del Teide (3 717 m.n.m) - v nadmorskej výške cca 2250 metrov si pozrieme starý kráter o priemere viac ako 17 km (možnosť krátkej túry lávovým poľom). Potom vyjdeme lanovkou až pod vrchol, odkiaľ je nádherný výhľad nie len na celý ostrov Tenerife , ale aj takmer na celé kanárske súostrovie. Večera v hoteli.


4. a 5. deň: Po raňajkách celý deň voľno k relaxácií pri bazéne alebo pri mori. Fakultatívne možnosť návštevy nedaľekého Siam Parku (ohromný aquapark) alebo požičanie osobného automobilu k individuálnym cestám po ostrove. Večera v hoteli.


6. deň: Po raňajkách plavba loďou do južných vôd , kde je možné z paluby pozorovať delfíny a veľryby. Občerstvenie na lodi. Popoludní relaxácia pri bazéne alebo pláži . Večera v hoteli.


7. deň: Po raňajkách opäť relaxácia pri bazéne alebo mori. Večera v hoteli. 8. deň: Po raňajkách voľno na relaxáciu, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Brna. Následne transfer do Bratislavy. Návrat pred polnocou.


Poznámky a informácie:
TENERIFE - JUH


Základná cena zahŕňa:
letenka Brno- Tenerife - Brno, letiskové taxy, transfer na letisko v Brne tam a späť, transfer z letiska do hotela a späť, príručná batožina do 8 kg, 7 x ubytovanie v 4*hoteli, 7 x polpenzia , 2 výlety po ostrove, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za jednolôžkovú izbu 192,-€, príplatok batožina do 20 kg 56,-€, prípadne vstupy, komplexné cestovné poisteniePlaya de las Americas