055/ 728 72 27
0907 206 282  HOME OFFICE
0910 475 575  HOME OFFICE


 

Apartmány Celeste/Rosato

Destinácia: Taliansko, Friuli-Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro
Kód zájazdu: 802764
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Celeste/Rosato

práčovňa, čistiareň piesočnatá pláž klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od pláže: 300 m
POLOHA:
štandardné apartmány ležia v centre Lignano Sabbiadoro, iba cca 300 m od pláže. K dispozícií je výťah, parkovanie na ulici.

Typ A pre 2-3 osoby:
štúdio – obývacia miestnosť s dvomi resp. tromi lôžkami s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón.

Typ A1 pre 2 osoby:
štúdio – obývacia miestnosť s dvomi lôžkami a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), klimatizácia, TV, sprcha s WC, práčka, balkón.

Typ B2 pre 2-4 osoby:
spálňa s dvomi lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón.

Typ B pre 2-4 osoby:
spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, klimatizácia, TV, práčka, balkón.

Okolie:
BENÁTKY - najznámejšia metropola severného Talianska, GULLIVERLANDIA v Lignano - zábavný park, AQUALANDIA v Lido di Jesolo – vodný park, jeden z najkrajších a najväčších, VERONA – historické mesto, možná návšteva opery, FLORENCIA – najnavštevovanejšie mesto s množstvom historických pamiatok.