055/ 728 72 27
0907 206 282
0910 475 575

po-pia 9:00 - 17:00
 

Villa Lucrezia

Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Rosolina Mare
Kód zájazdu: 951028
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villa Lucrezia

parkovisko plážový servis piesočnatá pláž
Vzdialenosť od centra: 900 m
Vzdialenosť od pláže: 250 m
Radový dvojpodlažný domček, cca 250 m od pláže.

Pláž:
250 m, široká pláž s jemným pieskom, pozvoľný vstup do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
Apartmány sa nachádzajú 900 m od centra Rosolina Mare.

Ubytovanie:

Apartmány pozostávajú z 2 poschodí.


Typ B1 pre 2-4 osoby: prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa. 1. poschodie: spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, malý balkón.

Typ B2 pre 4-6 osôb: prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, terasa. 1.poschodie: spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, kúpeľňa a malý balkón.

Stravovanie:

individuálne. 


Možnosť doobjednania stravy v reštaurácii Zefrido za zvýhodnené ceny.


Polpenzia - raňajky (káva, kapučíno, mlieko, čaj, croissant, 3 plátky chleba, čokoládový krém, džem, maslo, šunka, syr, vajcia), dvojchodová večera (prvý chod - boloňské špagety, cestoviny s hubami a slaninovým krémom, cestoviny s lososom, cestoviny s paradajkovou omáčkou, rizoto, lasagne. Druhý chod - kurací rezeň, plátky bravčového mäsa, grilované mäsa, hot dog, grilovaný pstruh, pizza, prílohy : šalát, hranolky, hrášok, pečené paradajky).


Plná penzia Typ 1 - raňajky (káva, kapučíno, mlieko, čaj, croissant, 3 plátky chleba, čokoládový krém, džem, maslo, šunka, syr, vajcia), obedy a večere ( výber z - boloňské špagety, cestoviny s hubami a slaninovým krémom, cestoviny s lososom, cestoviny s paradajkovou omáčkou, rizoto, lasagne).


Plná penzia typ 2 - raňajky (káva, kapučíno, mlieko, čaj, croissant, 3 plátky chleba, čokoládový krém, džem, maslo, šunka, syr, vajcia). obedy a večere ( výber z dvoch chodov – 1. chod: boloňské špagety, cestoviny s hubami a slaninovým krémom, cestoviny s lososom, cestoviny s paradajkovou omáčkou, rizoto, lasagne, 2. chod: kurací rezeň, plátky bravčového mäsa, grilované mäsa, hot dog, grilovaný pstruh, pizza, prílohy : šalát, hranolky, hrášok, pečené paradajky).


Vybavenie a služby:
Apartmány sú situované v radovom dvojposchodovom domčeku so súkromnou záhradou a záhradným nábytkom.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto blízko apartmánu.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí. Neskorý príchod (po 19:00) je potrebné hlásiť vopred. Poznámka:
apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.