055/ 728 72 27
0907 206 282
0910 475 575

po-pia 9:00 - 17:00

Hotel Venus

Destinácia: Grécko, Kréta, Gerani
Kód zájazdu: 978475
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Venus

detská postieľka TV internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis kamienková pláž štrková pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 12 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Poloha:
priamo na piesočnato - štrkovo - kamienkovej pláži, na ktorú je prístup cez záhradu hotela. Hotel sa nachádza na pokojnom mieste medzi strediskami Platanias a Gerani a má vynikajúcu polohu. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, obchodíky a bary, kde sa dostanete približne 10 minútovou prechádzkou. Do neďalekého mesta Chania (cca 12 km) sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Zastávka autobusu cca 50 m od hotela.

POPIS:
príjemný rodinný hotel pozostáva z dvoch dvojposchodových budov bez výťahu. Budova, ktorá sa nachádza bližšie k bazénu, je ubytovacia časť a vo vzdialenejšej budove sa nachádza okrem izieb recepcia hotela a spoločenská hala so SAT TV. Hneď vedľa hotela je miestny supermarket a vo vzdialenosti cca 150 m je supermarket Lidl.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY:
vstupná hala, recepcia, reštaurácia, bar, bazén s oddelenou časťou pre deti, spoločenská hala so SAT TV, terasa, záhrada.

UBYTOVANIE
Typy izieb:
štandardné dvojlôžkové izby na poschodí alebo trojlôžkové izby na prízemí.
Vybavenie:
individuálna klimatizácia (za poplatok 6,- € / noc, platí sa na mieste), kúpeľňa, sociálne zariadenie, chladnička, telefón, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa. Detská postieľka do 2 rokov zadarmo (nutná rezervácia vopred v cestovnej kancelárii).

STRAVOVANIE:
polpenzia – raňajky a večere podávané formou bufetu v hotelovej reštaurácii (bez nápojov k večeri). Večere sú zdravé, typicky stredomorské a veľmi chutné, súčasťou sú šaláty a grécke jedlá.

PLÁŽ:
piesočnato - štrkovo - kamienková pláž, na ktorú je prístup cez záhradu hotela. Slnečníky a ležadlá pri bazéne a v záhrade sú zadarmo. Pláž pred hotelom je chránená prírodná oblasť, môžete tu však použiť vlastný slnečník. Plážové sety sú pri vedľajších plážových baroch buď za konzumáciu alebo za poplatok (5 - 8,- €). Odporúčame obuv do vody.

INTERNET:
Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie hotela a čiastočne v izbách zadarmo.

ŠPORT A ZÁBAVA
vodné športy na pláži v neďalekom stredisku Platanias. Možnosť účasti na fakultatívnych výletoch alebo prenajatie automobilu.

OFICIÁLNA KATEGÓRIA ***

Názor CK:
jeden z mála hotelov na pobreží v oblasti Chanie, ktorý si zachoval svoju tradičnú rodinnú atmosféru a komorné prostredie. Ubytovanie je jednoduchšie, ale udržiavané, bonusom popri polpenzii je chladnička na izbe, kde si môžete uchovávať vo vedľajšom supermarkete nakúpené ovocie a nápoje. Veľkou výhodou je zázemie hotela s umiestnením bazéna v stredomorskej záhrade, z ktorej sa priamo prechádza k moru. Na pláži v tejto oblasti nie je zabezpečený plážový servis, preto je naďalej panenská a tichšia. O niekoľko metrov ďalej však už nájdete plný plážový servis, bary, vodné športy a väčší hluk, ktorý patrí k pravej dovolenkovej atmosfére.

KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Hotel je vhodný pre dovolenkárov, ktorí nemajú radi preplnené pláže, ale potrebujú si oddýchnuť, avšak záleží im na dobrej cene, za ktorú v tomto hoteli strávia svoju letnú dovolenku. Uprednostnia ho takí cestovatelia, ktorí chcú poznávať Krétu, a teda nepotrebujú mat zaplatenú celodennú stravu formou all inclusive. Západná Kréta je vhodným východiskovým bodom na viacero atraktívnych miest na ostrove.

Základná cena zahŕňa:
 - 7x ubytovanie s polpenziou,
- letenka na trase Košice - Heraklion - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  199,00 € osoba nad 2 roky
   45,00 € dieťa do 2 rokov
- palivový príplatok: 0,00 € / osoba nad 2 roky
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste

Hodnotenie klientov:
Hotel Venus sme navštívili ako predĺženie pobytu na Kréte. V prvej časti dovolenky sme bývali v 5* hoteli na ktorý sme zvyknutí, následne sme prišli do 3* Venusu. Veľmi som sa tejto zmeny obávala. Keď sa obzriem späť, nemala som sa čoho báť. Je pravdou, že izby aj kúpeľne sú jednoduché a nie veľké. Sú však každý deň veľmi pedantne upratované. Jedlo je vynikajúce, poctivé. Mojej malej dcére chutilo tak, že kričala na celú jedáleň "Mňam mňam." Ak mi niečo chýbalo, išla som si dokúpiť nápoje alebo ovocie do vedľajšieho supermarketu. Personál je veľmi milý a snaživý. Za peniaze, ktoré sme zaplatili za tento hotel mu dávam v pomere kvalita / cena 1*. Mali sme sa veľmi dobre a hotel je aj výborným východiskovým bodom na spoznávanie celej Kréty.

Denisa

Dostupné výlety